تبلیغات
اداره كتابخانه های عمومی شهرستان بندرگز

اداره كتابخانه های عمومی شهرستان بندرگز
كتاب راز ماندگاری ؛ كتاب راز جاودانگی  
دیگر امکانات
از سوی روزنامه اطلاعات صورت گرفت ،
بازتاب خبری جلسه شورای ادرای كتابخانه های عمومی شهرستان بندرگز

روزنامه اطلاعات در صفحه 10 خود در اخبار مربوط به شهرستانها در مورد جلسه شورای اداری شهرستان بندرگز و همچنین انجمن كتابخانه ساز این شهرستان گزارشی ارائه كرد .
این روزنامه در شماره 26347 به تاریخ 20 دی 1394 خود ضمن چاپ مصاحبه ای از رئیس اداره كتابخانه های عمومی شهرستان بندرگز ، گزارشی از برنامه های متنوع این ادره در این شهرستان ارائه كرد .
در این گزارش به نقل از الهام متین رئیس اداره كتابخانه های عمومی شهرستان بندرگز آماده است : « در هفته كتاب و كتابخوانی آئین هایی برای ترویج كتاب و كتابخوانی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در كتابخانه های بندرگز برگزار شد . در هفته كتاب نمایشگاهی از انتشارات روزنامه اطلاعات توسط مردانی نماینده و خبرنگار روزنامه در شهر نوكنده در كتابخانه عمومی سرهنگ جعفری بر پا شد كه تاثیر مطلوبی در ارتقای این كتابخانه داشت . »
در ادامه گزارش به صحبت های جناب آقای حیدری ، معاون فرماندار شهرستان بندرگز در جلسه شورای اداری اشاره شد . ایشان در این جلسه عنوان كرده بود: « با وجود گرایش مردم به دنیای مجازی خوشبختانه با تلاش و تشویق رئیس و كاركنان كتابخانه های بندرگز عضویت در كتابخانه های شهرستان بسیار رضایتبخش است . »
لازم به ذكر است كه شما كاربران عزیز برای اطلاع بیشتر از فعالیت های اداره كتابخانه های عمومی شهرستان بندرگز می توانید به پست های قبلی این وبلاگ سر بزنید .


یکشنبه 20 دی 1394 .::. 03:44 ب.ظ .::. كتابداران كتابخانه

.:.  Graphic By : SamenTheme  //  Code By : SibTheme  .:.

درباره وبلاگ

طراح قالب
ثامن تـــم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :